Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Lublin

Szukamy reprezentantów Polski na XVI Mistrzostwa Europy w Combined Game Shooting

Polski Związek Łowiecki ogłasza poszukiwania strzelców do reprezentacji Polski na XVI Mistrzostwach Europy w Combined Game Shooting na Litwie! Aby wyłonić najlepszych strzelców Zarząd Główny PZŁ przygotował dedykowane treningi i zawody, które odbędą się już na wiosnę! 

Zgodnie z Uchwałą nr 6/2024 ZG PZŁ treningi, które pomogą wyłonić najlepszych strzelców do reprezentacji Polski planowane są w następujących terminach:

Treningi Strzeleckie

🗓️ Termin: 8-9 kwietnia – Włocławek

🗓️ Termin: 25 maja – Katowice

To doskonała okazja do podniesienia swoich umiejętności i zdobycia doświadczenia w tej dynamicznej dyscyplinie!

👉 Jak wziąć udział: zapisy u organizatorów: ZO PZŁ Włocławek i ZO PZŁ Katowice.

Ponadto dla wszystkich myśliwych, którzy myślą o reprezentowaniu Polski na arenie międzynarodowej Zarząd Główny podjął Uchwałę nr 453/2023 o organizacji Mistrzostw Polski PZŁ i Związku Strzelectwa Parkurowego:

🗓️ Termin: 22-23 czerwca – Włocławek

To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko dostarczy niesamowitej rywalizacji, ale także pomoże wyłonić reprezentację Polski na Mistrzostwach Europy!

👉 Jak wziąć udział: o zapisach poinformujemy na stronie www.pzlow.pl w późniejszym terminie.

Nie czekaj! Dołącz do treningów, bierz udział w Mistrzostwach Polski, i wspólnie z nami zdobądź szczyty w światowym strzelectwie myśliwskim! XVI Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 5-7 lipca 2024 na Litwie. Poniżej załączmy regulamin FITASC dyscypliny Combined Game Shooting:

REGULAMIN FITASC dla COMBINED GAME SHOOTING

Na koniec przypomnijmy, że wystawienie reprezentacji złożonej z polskich myśliwych jest możliwe dzięki podpisaniu umowy ze Związkiem Strzelectwa Parkurowego we wrześniu 2023 r.

ZOBACZCIE JAK WYGLĄDAŁY ZAWODY COMBINED GAME SHOOTING W 2023 R. 

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp